Сьогодні, 24 липня, працівниками управління Департаменту захисту економіки у м. Києві спільно з Прокуратурою АРК Крим і з управлінням із питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на Бессарабській площі,  затримано «на гарячому» заступника начальника комунального підприємства «Київська спадщина».

Він отримав від представника приватного підприємця неправомірну вигоду в сумі 30 тис. грн, а також вимагав сплати зазначеної суми щомісячно за розміщення та не перешкоджання діяльності 6-ти тимчасових споруд торгівельного призначення на території Солом’янського району міста.

Наразі тривають першочергові слідчі дії. Зокрема, проводяться санкціоновані обшуки у службовому кабінеті правопорушника та за місцем його мешкання у Києві. Вирішується питання щодо затримання в порядку, передбаченому ст. 208 КПК України.

«Так, сьогодні справді «на гарячому» піймали одного з керівників нашого КП. І ми не приховуємо того, що серед тих, хто представляє владу міста на різних рівнях, ще залишилися люди, ласі до неправомірної вигоди. І ми продовжуватимемо шукати їх, знаходити і передавати правоохоронцям. Я попереджав, що ми не будемо толерантні до корупції на усіх рівнях. І ми це робимо. Ми боротимемося з нею, щоб реальними справами змінювати наше місто», - підкреслив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Водночас додатково встановлюються інші факти «вирішення» аналогічних питань. Кримінальне провадження відкрите 15.05.2017 року за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України прокуратурою АРК Крим.

Джерело: kievcity.gov.ua(Не обов'язково, не публікується)

— Введіть сюди символи з картинки