Демонтаж у переходах на Севастопольській площі та площі Космонавтів це лише початок. Всі інші незаконні об'єкти у підземних переходах у Києві будуть демонтовані або власниками, або силами КП"Київблагоустрій" виходячи з технічних можливостей підприємства. Про це заявив депутат Київради Андрій Андрєєв, пише Вечірній Київ.

-Хочу роз'яснити, чому почали демонтувати МАФи у підземних переходах, - пояснює Андрій Андрєєв у Фейсбук. - У 2012 році тодішня влада провела інвестиційний конкурс, згідно якого усі переходи були передані п'яти інвесторам (по 2 р-ни на кожного), які мусили утримувати та обслуговувати  переходи у місті і мали б право розмістити торгові ряди у підземках. Ці договірні відносини були розроблені не в інтересах міста та киян.

Оцінювати як інвестори утримували та обслуговували переходи ми також не будемо. Ми ж не сліпі. Тому влада міста прийняла рішення самостійно навести порядок у підземках без допомоги "ефективних інвесторів".

-У кінці 2017 року усі договори закінчились, а отже всі тимчасові споруди вийшли з законного правового поля, - каже депутат. - Згідно договору,  інвестор мав у визначений термін прибрати свої конструкції з підземних пішохідних переходів. Всі закиди  про те, що орендарів не попередили є безпідставними.  Інвестор з перших днів знав, що буде відбуватися по закінченні договірних відносин. На жаль, інвестори, якщо їх можна такими назвати, до останнього дня готові висмоктувати грошики з довірливих орендарів.

-Тож хочу звернутись до всіх інших підприємців, які ще працюють у переходах, щоб вони самостійно виїжджали з торгових точок, які є незаконними, - попереджає Андрій Андрєєв.-  Якщо ви залишитесь і будете продовжувати свою господарську діяльність, то це вже ваші власні комерційні ризики! Всі незаконні об'єкти рано чи пізно демонтують.  Я сподіваюсь, що ми всі хочемо жити у правовій та успішній державі, тому всі разом повинні дотримуватись норм і правил, а не керуватись поняттями "жалко" або "мені так подобалось"!(Не обов'язково, не публікується)

— Введіть сюди символи з картинки