УВАГА!
ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ЗАЯВ НА УЧАСТЬ В КОНКУРСІ щодо надання права на оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд НА ТЕРИТОРІЇ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ міста Києва
та
ПУБЛІКАЦІЯ ОСТАТОЧНИХ БАЛІВ за результатами конкурсу щодо надання права на оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд НА ТЕРИТОРІЇ ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ міста Києва.


Інформуємо Вас, що на сайті МКК (http://mkk.kga.gov.ua) завершено технічні роботи та з 14:30 14.03.2018 до 21:00 03.04.2018 буде відбуватися прийом заяв на участь в конкурсі щодо надання права на оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд на території Подільського району міста Києва.
Документи, які надійшли після 21:00 03.04.2018 не будуть розглядатись.
Для участі у конкурсі заявник подає на кожний об’єкт конкурсу заяву за формою, розміщеною на порталі Містобудівного кадастру м. Києва (mkk.kga.gov.ua), та дозвільні документи, які надавали право на розміщення тимчасової споруди протягом попередніх періодів (у разі наявності).
Заявник одночасно може подавати заяви та відповідні документи на кілька об’єктів конкурсу та визначає пріоритетний об’єкт конкурсу.
З детальною (по шаговою) інструкцією щодо подачі заявки на конкурс можна ознайомитись на сайті http://mkk.kga.gov.ua/Home/DownloadUserHelpFor?type=Contest.


Також, звертаємо Вашу увагу що на сайті МКК (http://mkk.kga.gov.ua) опубліковано остаточні бали за поданими Вами заявами на участь у конкурсі на право оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди у Дарницькому районі.
В разі не згоди з остаточними балами, Ви можете протягом 10 днів подати заяви зі своїми запереченнями та обґрунтуваннями для їх розгляду на засіданні Комісії з питань розміщення ТС.
Нагадуємо, що відповідно до протоколу 52 засідання Комісії з питань розміщення ТС, Департаменту містобудування та архітектури доручена надавати письмові відмови у перерахунку балів на заяви суб’єктів господарювання у таких випадках:
- суб’єктами господарювання подані у заявах на конкурси документи поганої якості, які не дають можливості їх переглянути та перевірити;
- суб’єктами господарювання до заяв не додані документи, які підтверджують заявлений період фактичного розміщення ТС (відповідно до рішення Київради 746/746 від 25.12.14 бали нараховуються за умови розміщення тимчасової споруди на правових підставах, які діяли на той час);
- заяви суб’єктів господарювання залишені у статусі «заява створена»;
- подання суб’єктами господарювання неповного документа, а лише його частини;
- зазначення суб’єктом господарювання про наявність документів, але не прикріплення їх в електронному вигляді до поданих заяв на конкурс;
- прикріплення до заяв довідки від Державної фіскальної служби щодо сплати земельного податку або податку на землю без прикріплення відповідного договору оренди земельної ділянки (відповідно до рішення Київради 746/746 від 25.12.14 бали нараховуються за сплату орендної плати (земельного податку) за користування земельною ділянкою після закінчення терміну дії договору оренди землі (що підтверджується даними податкової служби).(Не обов'язково, не публікується)

— Введіть сюди символи з картинки