В Ухвалі Окружного адміністративного суду міста Києва про забезпечення адміністративного позову від 19.07.2018р. зазначено: «Заборонити Департамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації, Комунальне підприємство "Київблагоустрій" та будь-яким іншим особам, органам, організаціям та установам вчиняти будь-які дії щодо демонтажу, вилучення, переміщення наступних належних ФОП Ганул І.А. на праві власності зупинкових комплексів, згідно переліку».
Незважаючи на це 19.07.2018р. Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надає доручення Комунальному підприємству «Київблагоустрій» вжити заходів щодо демонтажу елементів благоустрою (зупинкових комплексів) ФОП Ганул І.А., відповідно до переліку зазначеного у дорученні.
Таким чином Департамент міського благоустрою свідомо йде на порушення законодавства України, ігноруючи Ухвалу суду.(Не обов'язково, не публікується)

— Введіть сюди символи з картинки