Розпорядження № 2450 від 23 грудня 2011 року

Про затвердження змін до складу регіональної ради підприємців в м. Києві



У зв’язку зі змінами у персональному складі регіональної ради підприємців в м. Києві:

1. Затвердити зміни до складу регіональної ради підприємців в м. Києві, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.08.2011 № 1364 “Про утворення регіональної ради підприємців в м. Києві”, виклавши його в редакції, що додається.


2. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов’язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.


3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов’язків.
Голова О. Попов

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 04.08.2011 № 1364 (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 23 грудня 2011 року № 2450


Склад регіональної ради підприємців в м. Києві

Абрамовський Роман Романович — генеральний директор ПрАТ “Укрстальконструкція” (за згодою)
Борисова Юлія Олегівна — директор ЗАТ НВО “Практика” (за згодою)
Бутенко Віра Миколаївна — голова правління ПАТ “Київський маргариновий завод” (за згодою)
Гайдар Роман Анатолійович — генеральний директор ТОВ “Шерон Груп” (за згодою)
Ганзевич Наталія Іванівна — голова ГО “Асоціація ділових жінок Солом’янського району м. Києва” (за згодою)
Герасименко Наталія Борисівна — фізична особа — підприємець (за згодою)
Дево Оксана Петрівна — директор ТОВ “Юкрейніан Ріал Істейт” (за згодою)
Джеджула Андрій Володимирович — генеральний директор компанії “Джеджула м’юзік” (за згодою)
Джумко Іван Олексійович — фізична особа — підприємець (за згодою)
Доротич Сергій Іванович — голова Всеукраїнської ГО “Союз захисту підприємництва” (за згодою)
Доценко Володимир Олександрович — виконавчий директор приватного підприємства “Лариса” (за згодою)
Дубінський Олександр Федосович — директор ТОВ “Едельвейс-сервіс” (за згодою)
Жарков Юрій Васильович — директор ТОВ “Орган сертифікації “Центр сертифікації матеріалів та виробів” (за згодою)
Загазей Володимир Іванович — представник ТОВ “Пан Камінь” (за згодою)
Карпенко Анатолій Якович — президент ЗАТ “Полюс” (за згодою)
Кацевич Максим Сергійович — приватний підприємець (за згодою)
Кобелєва Алла Володимирівна — директор ТОВ “Бізнес-центр “Солом’янський” (за згодою)
Кокшаров Ігор Геннадійович — директор ТОВ “Ідеал” (за згодою)
Корнієвський Сергій Васильович — голова спілки інвесторів транспортної інфраструктури м. Києва (за згодою)
Костенко Віталій Павлович — голова Святошинської районної ради підприємців з питань торгівлі та споживчого ринку (за згодою)
Костік Богдан Ярославович — директор філії “Дирекція первинної мережі ВАТ “Укртелеком” (за згодою)
Красовський Олександр Олегович- представник ГО “Громадянський правозахист” (за згодою)
Крючкова Тамара Миколаївна — директор ТОВ “Лайонс Ко ЛТД” (за згодою)
Кузнєцов Володимир Федорович — виконавчий директор асоціації “Київ” (за згодою)
Кузьменко Петро Миколайович — представник ГО “Солом’янський комітет підприємців” (за згодою)
Кузьмич Галина Василівна — юрист ПП “Титан-групп” (за згодою)
Кутало Віктор Вікторович — голова ГО “Солом’янський комітет підприємців” (за згодою)
Леонтьєв Геннадій Павлович — директор ТОВ “Спеціалізоване підприємство “Волинські торгові ряди” (за згодою)
Лібова Лариса Миколаївна — голова Київського міського представництва асоціації роботодавців торгівлі та комерційної сфери економіки України (за згодою)
Лозовський Юрій Митрофанович — віце-президент Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України (за згодою)
Магурський Анатолій Андрійович — провідний спеціаліст ТОВ “Алан-Компані, ЛТД” (за згодою)
Майко Віталій Іванович — голова Київського регіонального відділення Українського союзу промисловців та підприємців (за згодою)
Максимчук Альона Павлівна — директор Української логістичної асоціації (за згодою)
Маркусь Олексій Вікторович — виконавчий директор Київської міської асоціації роботодавців, генеральний директор компанії “Градострой-сервіс”
(за згодою)
Міницький Олександр Григорович — директор ПВКМП “Алекс” (за згодою)
Науменко Валерій Васильович — директор ТОВ “Н-Лайн” (за згодою)
Ногачевський Олександр Федорович — віце-президент Федерації розвитку франчайзингу України (за згодою)
Олійник Олег Миколайович — голова правління ПАТ “СК “ФІНАКО-Життя” (за згодою)
Омельченко Надія Олександрівна — генеральний директор ТОВ “Октава Аутсорсинг” (за згодою)
Оніщенко Дмитро Миколайович — перший заступник директора асоціації “Телекомунікаційна палата України” (за згодою)
Петров Геннадій Анатолійович — виконавчий директор приватного акціонерного товариства “Банківська акціонерна страхова компанія” (за згодою)
Петрова Валентина Анатоліївна — генеральний директор ТОВ “Міжнародна Українська група” (за згодою)
Похилевич Валерій Андрійович — директор ПП “Раритет-П” (за згодою)
Саприкін Олександр Миколайович — директор виконавчої дирекції територіального відділення ВГО “Асоціація платників податків України” в м. Києві
(за згодою)
Семенов Андрій Володимирович — директор ПП “Електропромтех” (за згодою)
Сидоренко Людмила Георгіївна — голова асоціації незалежних підприємців сфери ритуальних послуг “Меморіал” (за згодою)
Толубко Олександр Володимирович — директор ТОВ “Адана” (за згодою)
Федорин Ярослав Володимирович — президент ЗАТ “ІТ” (за згодою)
Хмільовський Віктор Мечиславович — президент Спілки орендарів і підприємців України (за згодою)
Хобта Ярослав Петрович — президент ТОВ “Комунікаційна група “ПРТ”, віце-президент Київського об’єднання роботодавців “Столиця” (за згодою)
Хоменко Тетяна Сергіївна — директор ТОВ “ВКФ “ТРІАРХ” (за згодою)
Хренов Денис Юрійович — директор з правових питань та корпоративних відносин ПАТ “САН ІнБев Україна” (за згодою)
Чеповий Володимир Віталійович — керівник ділового клубу “Соціальний капітал” (за згодою)
Черевко Геннадій Миколайович — голова ГО “Громадянський правозахист” (за згодою)
Шульга Андрій Олексійович — директор ТОВ “Інформаційно-юридична служба “Альфа” (за згодою)
Щербінін Олег Борисович — генеральний директор ТОВ “Оптіма 1” (за згодою)
Юзьков Олег Сергійович — директор ТОВ “Форест групп” (за згодою)
Юрченко Поліна Наумівна — генеральний директор ТОВ “Імекс Україна” (за згодою)
Юхименко Олег Андрійович — фізична особа — підприємець (за згодою)
Яковицький Віктор Володимирович — представник ГО “Асоціація Київ-МАФ” (за згодою)
Якуш Володимир Петрович — представник ТОВ “Полек-ТОП” (за згодою)


Заступник голови — керівник апарату



(Не обов'язково, не публікується)

— Введіть сюди символи з картинки