22 травня 2009 року у приміщенні Кабінету Міністрів України відбулась зустріч  керівництва МГО «Асоціація Київ -МАФ», Олега Любченка та Оксани Огар з Головою Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Оксаною Продан.

 

Основною метою проведення зазначеної зустрічі стало ознайомлення Голови Ради з інформацією про створення Місцевої громадської організації «Асоціації Київ - МАФ» її основних завдань та цілей, а також механізмів їх реалізації.

Голова Правління  МГО «Асоціації Київ - МАФ» Олег Любченко зазначив, що вирішення нагальних для підприємців питань можливо виключно шляхом тісної співпраці, взаємодії та об’єднання зусиль підприємницьких, громадських та інших організацій, окремих суб’єктів господарювання та органів влади.

 Ця позиція була цілком підтримана  Головою Ради підприємців.

 Таким чином, за результатами проведеної зустрічі, Сторонами досягнуто згоди у концептуальних питаннях щодо здійснення господарської діяльності підприємцями у тимчасових спорудах, малих архітектурних формах міста з відповідним засвідченням наміру подальшої співпраці.  

 (Не обов'язково, не публікується)

— Введіть сюди символи з картинки