13 липня 2009 року відбулися чергові спроби демонтажів МАФ, ТС у місті Києві, зокрема на вул. Щербакова, 1 (станція метро «Нивки») та на проспекті  Перемоги (станція метро Шулявська).

На захист прав підприємців - власників МАФ, ТС виступила і МГО «Асоціація Київ-МАФ».

Слід зазначити, що на місці події, вже навіть в рамках певної традиції   не дивлячись на пізній час, близько 12 години ночі, був присутній і директор КП «Київблагоустрій» А. О. Сорокін зі своєю «світою».

Не обійшлось і без інновацій. Так, вже на місце події, до початку вчинення спроб незаконних демонтажів, прибувають невідомі в колі підприємців особи, що перекривають власними автотранспортними засобам підступ до МАФ, ТС, тим самим, роблячи штучний коридор для спецтехніки. Разом з цим довелося також і спостерігати «групу підтримки», значної кількості, що не є  а ні працівниками КП «Київблагоустрій», а ні підприємцями, які так і намагаються скомпрометувати останніх до небажаних дій.

Враховуючи вищезазначене, МГО «Асоціація Київ-МАФ» зобов’язана довести до відвідувача сайту наступну  інформацію.

Відповідно до ст. 158 Земельного кодексу України, ВИКЛЮЧНО СУДОМ вирішуються усі земельні спори з приводу володіння, користування і розпорядження земельними ділянками, що перебувають у власності  або у користуванні громадян і юридичних осіб.

Також, беручу до уваги статус майна, зокрема приватна власність, слід зазначити, що відповідно до ст. 321 Цивільного кодексу України, ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності чи обмежений у його здійсненні, знов таки ж без відповідного судового рішення.

Більш того, відповідно до Рішення Київської міської ради № 7/668 від 25.01.2007 р. «Про затвердження Положення про Головне управління контролю за благоустроєм  міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)», що і визначає основні завдання та встановлює вичерпний перелік прав   Головного управління контролю за благоустроєм  міста Києва, демонтаж безхазяйного  майна,  самовільно  розміщених  об'єктів,  покинутих будівельних  матеріалів  і  конструкцій, МАФ не передбачений.

 Відповідно до чинного законодавства України, правосуддя в Україні здійснюється виключно судами. Делегування функцій судів, а також привласнення цих функцій іншими органами чи посадовими особами не допускаються.

  Особи, які незаконно взяли на себе виконання функцій суду, несуть передбачену законом відповідальність.

Таким чином демонтаж  МАФ, ТС повинен здійснюватися виключно за рішенням суду, в усіх інших випадках дії працівників КП Київблагоустрій, або ГУ благоустрою міста Києва можуть кваліфікуватись як незаконне заволодіння чужим майном, або викрадення останнього.

 І на останок, як ще один доказ наведеного вище та враховуючи ознаки національного політикуму, залишається відповісти на одне запитання:

Якщо б дійсно всі демонтажі, що відбуваються у місті, вчинялися з суворим дотриманням вимог чинного законодавства, чи змогли Ми – власники МАФ, ТС,  знову і знову відстоювати наші права та у цій боротьбі з міською владою?

 ГУРТУЄМОСЯ!(Не обов'язково, не публікується)

— Введіть сюди символи з картинки