21 липня 2009 року близько 23 години відбулася чергова спроба демонтажу МАФ, ТС у місті Києві, а саме на вул. Терещінківська (неподалік станції метро "Пл. Л. Толстого").

На протязі 4 годин суб'єкт господарювання, представники громадських об'єднань, у тому числі представники МГО «Асоціація Київ-МАФ», з працівниками міліції районного управління МВС Шевченківського р-ну змушені були охороняти приватну власність від крадіжки, неправомірних посягань та відстоювати права громадянки щодо приватної власності, гарантованих Конституцією України та іншими законами.

Представники Головного управління контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після «військових баталій» щодо законності вчинених дій (щодо котрих відповісти не змогли) вимушені були покинути "поле бою".

Слід зазначити, що на місці події, був присутній і директор КП «Київблагоустрій» А. О. Сорокін зі своєю «світою».

Враховуючи вищезазначене, МГО «Асоціація Київ-МАФ» зобов’язана довести до відвідувача сайту наступну  інформацію.

Відповідно до ст. 158 Земельного кодексу України, ВИКЛЮЧНО СУДОМ вирішуються усі земельні спори з приводу володіння, користування і розпорядження земельними ділянками, що перебувають у власності  або у користуванні громадян і юридичних осіб.

Також, беручу до уваги статус майна, зокрема приватна власність, слід зазначити, що відповідно до ст. 321 Цивільного кодексу України, ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності чи обмежений у його здійсненні, знов таки ж без відповідного судового рішення.

Більш того, відповідно до Рішення Київської міської ради № 7/668 від 25.01.2007 р. «Про затвердження Положення про Головне управління контролю за благоустроєм  міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)», що і визначає основні завдання та встановлює вичерпний перелік прав   Головного управління контролю за благоустроєм  міста Києва, демонтаж безхазяйного  майна,  самовільно  розміщених  об'єктів,  покинутих будівельних  матеріалів  і  конструкцій, МАФ не передбачений.

 Відповідно до чинного законодавства України, правосуддя в Україні здійснюється виключно судами. Делегування функцій судів, а також привласнення цих функцій іншими органами чи посадовими особами не допускаються.

  Особи, які незаконно взяли на себе виконання функцій суду, несуть передбачену законом відповідальність.

Таким чином демонтаж  МАФ, ТС повинен здійснюватися виключно за рішенням суду, в усіх інших випадках дії працівників КП Київблагоустрій, або ГУ благоустрою міста Києва можуть кваліфікуватись як незаконне заволодіння чужим майном, або викрадення останнього.

 І на останок, як ще один доказ наведеного вище та враховуючи ознаки національного політикуму, залишається відповісти на одне запитання:

Якщо б дійсно всі демонтажі, що відбуваються у місті, вчинялися з суворим дотриманням вимог чинного законодавства, чи змогли Ми – власники МАФ, ТС,  знову і знову відстоювати наші права та у цій боротьбі з міською владою?

 ГУРТУЄМОСЯ!(Не обов'язково, не публікується)

— Введіть сюди символи з картинки