1 2 3 4 5 6

02 вересня 2009 року, вдень на Львівській площі у Києві після приїзду автобусу з «бійцями» у камуфляжі КП «Київблагоустрій» та спецтехніки, що мали намір здійснити демонтаж кіоску з продажу проїзних документів та товарів народного споживання, встановленого на зупинці тролейбусного маршруту №№ 16,18 «Львівська площа» пролунало кілька пострілів. Як стало відомо з достовірних джерел, пролунало близько 15 пострілів.

    

Після прибуття «бійців» працівник кіоску викликав власника кіоску.

 

Як повідомив начальник Головного управління контролю за благоустроєм КМДА Сергій Неклюдов, у середу дійсно було здійснено декілька виїздів на демонтажі. "З приводу цього інциденту я можу сказати, що практично щодня стикаємося з тим, що діяльності влади заважають якісь кримінальні елементи. Ми діємо за законом", - сказав Неклюдов (авт. залишається запитати якого закону вони дотримуються?).

 

"У нас щомісяця все більше таких випадків. Ми реагуємо на скарги і діємо згідно з законом, а інша сторона діє незаконно. Але за кожним фактом перешкоджання діям влади ми звертаємося у міліцію і прокуратуру", - сказав Неклюдов (авт. цікаве ствердження, станом на сьогоднішній день чинним законодавством України чітко передбачено, що визнання, встановлення факту вчинення незаконності дій належить до виключної компетенції суду).

 

Водночас він запевнив, що стріляти працівники управління з благоустрою не могли. "Якщо хтось стрілів, то це їх діло. Але я можу запевнити, абсолютно, що наші люди стріляти не могли. По-перше, у них зброї нема ніякої, по-друге, це категорично заборонено", - сказав начальник Головного управління контролю за благоустроєм КМДА (авт. а хто ці «наші люди»? ті самі люди, що приїжджають на незаконні демонтажі у кількості близько 70 чоловіків одягнутих у спецодяг КП «Київблагоустрій», або ті самі люди які одягнені у спортивний одяг, кумедно ходячи навколо місця події та розминаючи м’язи?).

 (Не обов'язково, не публікується)

— Введіть сюди символи з картинки