Голові Постійної комісії Київради

з питань торгівлі, підприємництва,

громадського харчування та послуг

В. В. СЕНЧУКУ

Міському голові м. Києва

Л. М. ЧЕРНОВЕЦЬКОМУ

Секретарю Київської міської ради 

О. С. ДОВГОМУ

Голові Постійної комісії Київради

з питань земельних відносин,

містобудування та архітектури

О. Ю. ЄВЛАХУ

      Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України вдячна Вам за підтримку позиції підприємців і за розгляд проекту Рішення Київської міської ради «Про антикризову підтримку підприємців, що здійснюють підприємницьку діяльність у тимчасових спорудах та малих архітектурних формах у м. Києві», підготовленого за активної участі підприємців, які здійснюють торгівлю товарів та послуг з тимчасових споруд.

     Разом з цим, звертаємо Вашу увагу на те, що проект Рішення Київської міської ради «Про антикризову підтримку підприємців, що здійснюють підприємницьку діяльність у тимчасових спорудах та малих архітектурних формах у м. Києві», поданий Начальником Головного управління економіки та інвестицій М. Лукашиною та погоджений Головою Постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури О. Євлахом та Секретарем Постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури С. Кримчаком, не забезпечує дотримання інтересів підприємців м.Києва та прозорої процедури їх співпраці з Виконавчим комітетом КМДА.

     Так, зазначеним проектом Рішення Головного управління економіки та інвестицій передбачається:

-         формування списків тимчасових споруд Головним управлінням архітектури та дизайну міського середовища, що не забезпечить розділення повноважень, як у проекті підприємців;

-         формування списків не діючих тимчасових споруд, а зареєстрованої проектної документації на тимчасові споруди, правоустановчих та дозвільних документів власників тимчасових споруд;

-         необмежена кількість необхідних для внесення до реєстру документів;

-         необмежений строк по формуванню списків;

-         видача дозволів, а не укладання договорів, що ускладнює і робить непередбачуваною процедуру взаємодії;

-         кінцевий термін виконання визначено тільки для обмеження знесень тимчасових споруд без рішення суду, але не для забезпечення підприємців правом на здійснення підприємницької діяльності.

     Зважаючи на вищевикладене, підкреслюємо, що проект Рішення Головного управління економіки та інвестицій абсолютно не відповідає інтересам підприємців м. Києва, які здійснюють свою діяльність у тимчасових спорудах.

 

 

 

Голова Ради                                                                                       О. П. Продан