Міському голові м. Києва

Л. М. ЧЕРНОВЕЦЬКОМУ

Шановний Леоніде Михайловичу!

 

     Київською міською радою 21.05.2009 року було прийнято рішення №462-1/1518 «Про антикризову підтримку підприємців, що здійснюють підприємницьку діяльність у тимчасових спорудах та малих архітектурних формах у м. Києві»

     Користуючись нагодою, від імені Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України дякую Вам за підтримку цього рішення і, відповідно, підтримку малого бізнесу м. Києва у складних для усіх нас умовах фінансово-економічної кризи.

     Для виконання зазначеного рішення та забезпечення стабільної роботи підприємців міста, прошу Вас:

-  доручити Головному управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради у найкоротші строки скласти список зареєстрованої дозвільної документації на тимчасові споруди по районах м. Києва з обов’язковим врахуванням інформації районних у м. Києві рад та адміністрацій;

-    заборонити Головному управлінню контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном м. Києва проводити демонтаж МАФів у порушення п. 10 згаданого вище рішення Ради (до закінчення трьохмісячного терміну після оприлюднення узагальнених списків МАФів).

 

 

     З повагою,

     Голова Ради                                                            О. П. Продан