Зважаючи на чисельні звернення представників громади міста, у тому числі підприємців, Департамент містобудування та архітектури здійснює прийом пропозицій щодо внесення змін до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в частині визначення можливих місць розташування тимчасових споруд.

Завантажити форми:

заява від власника

заява від спільноти мешканців.

Довідково: відповідно до ст.28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності здійснюється відповідно до «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» (наказ Мінрегіон України від 21.10.2011 № 244) (далі – Порядок).
Даним Порядком передбачено, що тимчасові споруди розміщуються на території міст на підставі паспорту прив’язки тимчасової споруди у відповідності до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, яка визначає не конкретних суб’єктів господарювання та їх тимчасові споруди, а місця можливого розташування тимчасових споруд, визначені з урахуванням вимог та обмежень щодо їх розміщення.
На основі пропозицій від районних у місті Києві державних адміністрацій була розроблена та затверджена Комплексна схема тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Києві (розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13.12.2013 року № 2251).

Для забезпечення максимальної прозорості процесу внесення змін до Комплексної схеми та уникнення шахрайських дій третіх осіб Департамент настійливо рекомендуєвласникам тимчасових споруд та уповноваженим особам спільноти мешканців надавати пропозиції щодо внесення змін до Комплексної схеми особисто і безпосередньо до канцелярії Департаменту містобудування та архітектури (з понеділка до четверга включно, з 10-00 до 13-00).

Зміни до Комплексної схеми ТС вносяться на безоплатній основі.

Прес-служба Департаменту