П р о т о к о л № 01/09

засідання Комісії по вирішенню спірних питань функціонування тимчасових споруд у м. Києві.

 

м.Київ                                                                       08 вересня 2009 р.

 

                              Присутні:

                                               Дмитрук Ю. П. – співголова комісії;

                                               Продан О.П.     – співголова комісії; 

                                               члени комісії за списком, що додається.

     

                                                 П о р я д о к   д е н н и й:

 

  1. Про затвердження наданих відповідно до рішення Київської міської ради № 462-1/1518 від 21.05.2009 р. «Про антикризову підтримку підприємців, що здійснюють підприємницьку діяльність у тимчасових спорудах та малих архітектурних формах у м. Києві районними у м. Києві державними адміністраціями, а також КП «Київпасстранс» (по зупинковим комплексам) списків малих архітектурних форм у районах та визначення порядку їх оприлюднення.
  2. Про обрання секретаря комісії.
  3. Різне.

 

Вступне слово: Дмитрук Ю.П.

 

1. По першому питанню виступили:

Дмитрук Ю. П. проінформував про хід виконання рішення Київської міської ради № 462-1/1518 від 21.05.2009 р. «Про антикризову підтримку підприємців, що здійснюють підприємницьку діяльність у тимчасових спорудах та малих архітектурних формах у м. Києві». Він запропонував затвердити списки, надані до Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища м. Києва районними у м. Києві державними адміністраціями, щодо наявності розташованих тимчасових споруд та малих архітектурних форм у районах, а також КП «Київпастранс» списків зупинкових комплексів для видачі дозволів на розташування МАФ та Тимчасових споруд;

Корнієвський С.В. доповів про те, що замовником інвентаризації зупинкових комплексів виступав КП «Київпастранс». Інвентаризація виконана, списки подані в ГоловАПУ своєчасно.

Продан О.П. запропонувала членам Комісії отримати районні списки (які вони подали до ГоловАПУ) щодо наявності розташованих тимчасових споруд та малих архітектурних форм у районах. Для цього закріпити за районами відповідальних. Учасники засідання затвердили подані кандидатури:

Шевченківський район – Бродський О.Я.;

Подільський район – Коріненко І.І.;

Оболонський район – Московченко О.Ю.;

Печерський район – Мегделиною Л.К.;

Деснянський район – Кривошапка С.М.;

Дарницький район – Яковицький В.В.;

Дніпровський район – Івченко В.М.;

Солом’янський район – Мотовилов М.Т.;

Голосіївський район - Хобта Л.Ю.;

Святошинський район – Залевський В.В.; 

КП «Київпастранс» – Корнієвський С.В..

 

Вирішили:

Взяти за основу списки МАФів надані районними у м. Києві державними адміністраціями Голосіївського, Дарницького, Деснянського, Дніпровського, Печерського, Подільського Оболонського, Солом’янського, Святошинського, Шевченківського районів, а також КП «Київпастранс».

Відповідальним отримати списки в електронному вигляді та передати їх співголові Продан О.П. для оприлюднення на сайтах Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України до 12 вересня 2009 року.

 

Результати голосування: одноголосно.

 

2. По другому питанню виступила співголова комісії Продан О.П., яка запропонувала обрати секретаря Комісії. Були висунуті наступні кандидатури:   Черевко Г.М. та Дзиганська В.С..

 

Вирішили: секретарем Комісії обрати Черевко Г.М.

Результати голосування: _____ осіб

 

3. По третьому питанню виступила Продан О.П., Зоболєв С.О..

 

Вирішили:

1) встановити термін на подання заявки на отримання дозволів на розташування МАФ та тимчасових споруд до Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища м. Києва 30 (тридцять днів) з моменту прийняття за основу (затвердження) цих списків;

2) членам комісії доопрацювати списки, надані районами, та надати пропозиції співголовам Комісії або секретарю для розгляду на наступній Комісії;

3) наступне засідання Комісії провести 22.09.2009 р. о 17:00;

4) список малих архітектурних форм, що були встановлені після 01.05.2009 р. без дозвільних документів, винесений на опрацювання на попередньому засіданні Комісії, розглянути на наступному засіданні пооб’єктно.

 

Результати голосування: одноголосно

 

 

Співголова комісії                                                     Ю. П. Дмитрук

 

Співголова комісії                                                     О. П. Продан

 

Секретар комісії                                                         Г. М. Черевко