На виконання Протоколу наради робочої групи з врегулювання проблемних питань діяльності суб'єктів господарювання - власників (користувачів) тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в місті Києві та доопрацювання Комплексної схеми від 24 червня 2014 року Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація, за ініціативою громадської організації МГО «Асоціація Київ-МАФ» і представників малого та середнього бізнесу з 08.07.2014 року по 30.08.2014 року районним відділом контролю за благоустроєм в результаті проведеної інвентаризації тимчасових споруд, розташованих в районі, буде опрацьовано питання внесення змін до комплексної схеми тимчасових споруд у Дарницькому районі м. Києва.
Всі тимчасові споруди будуть внесені до реєстру тимчасових споруд Дарницького району міста Києва, з подальшим присвоєнням індивідуальних ідентифікаційних номерів. Для цього працівниками відділу контролю за благоустроєм Дарницького району міста Києва та представниками громадських організацій на тимчасові споруди буде нанесено наліпку із номером споруди та QR-кодом, а також здійснено фото-фіксацію тимчасової споруди.
QR-код – це двомірний штрих-код, в якому буде закодовано повну інформацію про тимчасову споруду, що допоможе її ідентифікувати, а також буде містити інформацію про місце знаходження, власника, наявність дозвільних документів і т.п.
Контроль за проведенням інвентаризації беруть на себе громадські організації та підприємці району. 
Для довідок пропонуємо звертатися до ТОВ «Ринтех» за номером +38044 332 13 78, відділ контролю за благоустроєм +38044 564 91 81.
За останні роки це вже не перша спроба Київської влади навести лад в питанні щодо розміщення тимчасових споруд. 
Підприємці та мешканці Дарницького району підтримують наміри РДА щодо наведення порядку в розміщенні ТС, та сподіваються що на цей раз це буде вдала спроба. Будуть знайдені рішення які забезпечать порядок, та прозорі умови праці підприємців Дарницького району.
Ми сподіваємося, що в подальшому інтереси кожного підприємця, котрий здійснює свою діяльність в малих архітектурних формах, буде враховано та прийнято відповідними суб'єктами владних повноважень.