Проект рішення Київської міської ради «Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року №1051/1051»

Повідомлення про оприлюднення

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Київської міської ради «Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року №1051/1051».

Головний розробник проекту: Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Проект рішення розміщений в мережі Інтернет на офіційному Інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації www.kievcity.gov.ua у розділі регуляторна діяльність.

Метою прийняття рішення є спрощення порядку демонтажу тимчасових споруд у місті

Зауваження та пропозиції приймаються до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у письмовому або в електронному вигляді за адресами:

Поштова адреса: 03680, м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, корпус 2, тел. 489-01-91; Департамент міського благоустрою та зберження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), e-mail: pravoblag@ukr.net


 

Проект

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про столицю України - місто-герой Київ», «Про благоустрій населених пунктів», Київська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051 (далі – Правила), а саме:

1.1. У Правилах слова «Головне управління з питань контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)», «Головне управління контролю за благоустроєм міста Києва», «Головне управління контролю за благоустроєм», «Головне управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)», «Головне управління контролю за благоустроєм м. Києва», «Головне управління надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)», «Головне управління надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)» та «Управління охорони навколишнього природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)» в усіх відмінках замінити відповідно словами «Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)» у відповідному відмінку.

1.2. Розділ ХІІІ Правил викласти в такій редакції:

«ХІІІ. РОЗМІЩЕННЯ ТА УТРИМАННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД (МАЛИХ АРХІТЕКТУРНИХ ФОРМ) ДЛЯ ПРОВАДЖЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (далі – ТС).

13.1. Загальні положення

13.1.1 Порядок розміщення ТС визначений статтею 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Єдиними правилами ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року № 198, Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2011 року за № 1330/20068, Положенням про порядок розміщення тимчасових споруд у місті Києві, затвердженим у встановленому порядку Київською міською радою, правилами (положеннями), встановленими Київською міською радою.

13.2. Порядок розміщення та утримання ТС.

13.2.1. Підставою для розміщення ТС є паспорт прив'язки ТС.

13.2.2. Розміщення ТС під час проведення ярмарок, державних та

місцевих святкових, урочистих масових заходів на строк проведення

таких заходів здійснюється відповідно до розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в яких обов'язково передбачаються заходи щодо запобігання пошкодженню об'єктів благоустрою, укладання угод на вивезення відходів, забезпечення контролю за організацією постійного прибирання закріплених і прилеглих територій, своєчасного вивезення вмісту контейнерів та урн для сміття, а також відновлення порушеного благоустрою.

13.2.3. Біля кожної ТС повинно бути зовнішнє штучне освітлення, а також впритул до них покриття вдосконаленого типу завширшки (метрів):

по всій довжині фасаду (незалежно від конструкції споруди) - 2 м;

з боку вітрини і службового входу - 1 м;

з боку входу для покупців - 1,5 м.

У разі розміщення ТС на відстані більше 2 метрів від тротуару до них з тротуару повинна бути побудована пішохідна доріжка завширшки 1,5 метра.

13.2.4. Власники, користувачі ТС зобов'язані укладати договори на вивезення сміття та побутових відходів з комунальним підприємством «Київкомунсервіс» чи спеціалізованими підприємствами-перевізниками, а також проводити заходи з благоустрою, озеленення, санітарного очищення закріпленої для обслуговування території але не менше 10 м.

Біля ТС повинні бути встановлені не менше двох урн для збирання твердих побутових відходів.

13.2.5. Власники зобов'язані проводити (не менше одного разу на рік) відновлення зовнішнього вигляду ТС згідно з паспортом прив'язки ТС.

13.2.6. Забороняється розміщення ТС на зупинках громадського транспорту на відстані ближче ніж 20 метрів в обидва боки по тротуару від установленого дорожнього знака, що позначає зупинку, за винятком малих архітектурних форм зблокованих з кіосками для продажу проїзних квитків та у метрополітені на відстані 20 метрів від площини дверей у напрямку евакуації з центром у середині дверної групи, яка включає всі двері з написом «Вхід» та «Вихід» (на виходах із підземних переходів, які не мають дверей, відлік слід виконувати від центра площини краю останньої сходинки).

Також, забороняється розміщення ТС на зелених насадженнях.

13.2.7. ТС, які розміщені (встановлені) без відповідної, оформленої в установленому порядку дозвільної документації, з відхиленням від паспорту прив’язки, вважаються самовільно розміщеними (встановленими) і підлягають демонтажу за кошти особи, що здійснила встановлення, у терміни, визначені в приписі наглядових та контролюючих органів.

Якщо особа, що здійснила самовільне розміщення (встановлення) ТС не здійснила демонтаж у визначені строки, демонтаж здійснюється в порядку, встановленому пунктом 13.3 цих Правил.

13.2.8. КП «Київпастранс» як перевізник пасажирів на маршрутах громадського транспорту загального користування в звичайному режимі руху:

залежно від пасажиропотоку визначає перелік зупинок, на яких необхідно встановити павільйони очікування, зблоковані з кіосками для продажу проїзних квитків;

перевіряє та забезпечує моніторинг порядку облаштування та утримання зупинок громадського транспорту;

в разі виявлення зупинок, на яких встановлені ТС з порушенням чинного законодавства та цих Правил, надає інформацію до районних в місті Києві державних адміністрацій та Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для відповідного реагування.

13.3. Порядок демонтажу самовільно розміщених (встановлених) ТС.

13.3.1. У разі виявлення самовільно встановлених ТС паспорти прив’язки яких анульовані або строк дії яких закінчився, уповноважені особи Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінь (відділів) контролю за благоустроєм районних в місті Києві державних адміністрацій, комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київблагоустрій» (далі – КП «Київблагоустрій) вносять припис його власнику (особі, яка здійснила встановлення) з вимогою усунення порушень шляхом проведення демонтажу об’єкту в зазначений термін (до трьох діб), крім тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, відсутніх в матеріалах єдиної цифрової топографічної основи території міста Києва, на демонтаж яких надається строк один робочий день.

Протягом зазначеного терміну порушник зобов'язаний за власний рахунок здійснити демонтаж самовільно розміщеної (встановленої) ТС, форми та провести відновлення порушеного благоустрою на місці розміщення (встановлення) ТС.

У разі невиконання припису уповноважена особа, яка внесла припис в трьохденний термін складає протокол про адміністративне правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

13.3.2. У разі якщо власники (особи, які здійснили встановлення) об’єктів, зазначених в підпункті 13.3.1 пункту 13.3 цих Правил, ухиляються від демонтажу в строки, визначені в приписі Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районні в місті Києві державні адміністрації вживають заходи щодо демонтажу самовільно розміщеної (встановленої) ТС на підставі рішень, зазначених в пункті 13.3.3 цих Правил, за кошти міського бюджету або з інших джерел не заборонених законодавством, з наступним відшкодуванням усіх витрат на проведення демонтажу, перевезення, розвантаження, зберігання ТС власником (особою, яка здійснила встановлення) ТС, винним у порушенні благоустрою.

13.3.3. Рішення про демонтаж самовільно розміщених (встановлених) ТС приймається Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районними в місті Києві державними адміністраціями.

Відновлення порушеного благоустрою здійснює власник ТС у дводенний термін з моменту її демонтажу.

Для проведення демонтажу створюється комісія у складі представників Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та/або відділу контролю за благоустроєм районної в місті Києві державної адміністрації, підприємства (яке здійснює демонтаж, перевезення та зберігання ТС, представника міліції (за згодою) та порушника (у разі його присутності). Комісія складає акт демонтажу у двох примірниках, що має містити такі дані:

дата, час, адреса проведення демонтажу і підстава для демонтажу;

прізвище, ім'я, по батькові та посади членів комісії, порушника (у разі його присутності), працівників підприємства (яке проводить демонтаж, перевезення, зберігання) та представника міліції (за згодою);

опис ТС (геометричні параметри, матеріал, наявність підключення до мереж електро- та водопостачання), перелік візуально виявлених недоліків, пошкоджень з обов'язковою фотофіксацією з усіх боків.

Також, після проведення демонтажу ТС здійснюється фотофіксація звільненої території.

13.3.4. Після складання акта демонтажу ТС опечатується та перевозиться на майданчик тимчасового зберігання, де передається відповідальній особі під розпис у акті.

13.3.5. Демонтовані ТС повертаються власнику на підставі акта приймання-передачі після відновлення благоустрою на місці самовільного розміщення (встановлення) ТС та оплати ним робіт з демонтажу, перевезення, розвантаження та зберігання ТС згідно з затвердженими тарифами.

У разі, якщо від власника не надходить заява про повернення демонтованої ТС зазначене майно може бути реалізоване відповідно до Цивільного кодексу України, за ціною, визначеною експертною оцінкою».

2. Додаток 3 до Правил викласти в редакції, що додається.

3. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради «Хрещатик».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

Київський міський голова                                   В. Кличко


Аналіз регуляторного впливу

Цей аналіз регуляторного впливу розроблений відповідно до вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про столицю України – місто-герой Київ», «Про благоустрій населених пунктів», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Головним розробником проекту рішення Київради «Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року №1051/1051» є Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

1. Визначення та аналіз проблеми, яку пропонується розв’язати шляхом державного регулювання.

Дана сфера регулюється рядом нормативно-правових актів: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про столицю України – місто-герой Київ», «Про благоустрій населених пунктів», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

З метою спрощення порядку демонтажу тимчасових споруд у місті, Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища було підготовлено проект рішення Київради «Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року №1051/1051».

2. Мета та цілі правового регулювання.

Зазначений регуляторний акт підготовлений з метою спрощення порядку демонтажу тимчасових споруд у місті. Положеннями проекту рішення встановлюється правове регулювання порядку демонтажу тимчасових споруд у місті.

3. Альтернативи.

Чинне законодавство в даній сфері немає відповідних актів органів місцевого самоврядування. Тому альтернативи запропонованому регуляторному акту відсутні.

4. Механізм та заходи для розв’язання проблеми.

Для розв’язання проблеми, зазначеної в розділі 1 цього аналізу, пропонуємо на сесії Київради прийняти рішення «Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року №1051/1051».

5. Обґрунтування можливостей досягнення цілей.

Можливість досягнення цілей, передбачених в розділі 2 даного аналізу, у разі прийняття рішення «Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року №1051/1051» є цілком реальною, з урахуванням норм чинного законодавства.

6. Очікувані результати прийняття запропонованого регуляторного акту.

Прийняття даного рішення спростить порядок демонтажу тимчасових споруд у місті.

7. Строк дії.

Безстроковий. При внесенні змін до чинного законодавства, які можуть, впливати на дію регуляторного акту, до нього будуть вноситись відповідні корективи.

8. Показники результативності.

Прийняття даного рішення визначить порядок подовження (призупинення) терміну дії аварійного дозволу (контрольної картки) у зв’язку з несприятливими погодними умовами.

9. Заходи відстеження результатів рішення.

Залучення суб’єктів підприємництва та громадськості до відстеження виконання цього Проекту. Повторне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватись через рік після набрання ним чинності, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим актом. Періодичні відстеження результативності регуляторного акта будуть здійснюватися раз на кожні три роки починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності цього акта.

Повторне та періодичні відстеження результативності регуляторного акта будуть здійснюватися згідно з планами заходів та графіками по відстеженню, які затверджуються розробником цього регуляторного акта.

Файл документа: Dodatok-3-do-Pravyl-blagoustroyu-Kyeva-080914.doc